Sıkça Sorulan Sorular

“Tıbbi Cihaz Satış,Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği” gereği diş hekimi ve ilgili meslek grubu mensubu olduğunuz onaylandıktan sonra Angoramedikal içerisinde bulunan ürünleri alışveriş sepetinize atıp kredi kartı ya da havale/eft yoluyla ödeme yaptıktan sonra ürünler kargo ile size teslim edilecektir. 

Sayfanın üst tarafında bulunan arama kutusuna istediğiniz ürünün ismini yazın. Arama kutusuna aynı zamanda kategori  veya marka da yazabilirsiniz.

Ürünün yanındaki “Fiyatı düşünce haber ver” butonuna tıklayarak bekleme listenize  kaydedebilirsiniz. Bu listeye kaydettiğiniz ürünler için yeni ilan eklendiğinde size haber veririz.

 

Yukarıda bulunan “Teklif İste” butonuna tıklayarak ilgili adımları izleyerek stok bulamadığınız ürün için sistemimizdeki mağazalara iletmemiz için teklif isteyebilirsiniz.

Ödemelerinizi “ANGORAMEDİKAL Güvenli Ödeme Sistemi” aracılığıyla eft/havale,bireysel, ticari kredi kartları, sanal kartlar ve banka kartlarıyla yapabilirsiniz.

Satın alma işleminizi tamamladığınız zaman size bir ödeme onayı e-postası gönderilir. Daha sonra sırasıyla satıcının siparişinizi onaylanması, siparişinizin kargoya teslim edilmesi ve alışverişinizin tamamlanması aşamalarında e-postayla bilgilendirilirsiniz. 

Evet, Angoramedikal gerek ödeme anlamında gerekte gönderdiği ürünlerin kalitesi anlamda her zaman müşterisinin yanındadır.

Öncelikle İptal ve İade Koşulları‘na göz atmanızı rica ederiz. Buradaki durumlara göre işlem yapabilir,Mail adresimiz ve  iletişim numaralarımız üzerinden her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Alıcılar iade süreci ile ilgili her zaman mail yoluyla  ya da iletişim numaralarımız üzerinden Angoramedikal müşteri hizmetleri ekibiyle iletişim kurmalıdır. İade edilecek ürünler iade faturasıyla birlikte (toplu iade için orijinal fatura ile birlikte) Angoramedikal’in vereceği kargo kodu kullanılarak anlaşmalı kargo üzerinden yollanmalıdır. Aksi takdirde kargo sırasında oluşabilecek kaybolma gibi problemlerden alıcı sorumlu olacaktır.

Kargo ücreti ile ilgili bilgiler ürün sepete eklendikten sonra çıkmaktadır.

Akordiyon İçeriği